529 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (96) 964-59-26
+380 (66) 711-46-27

Чистка та догляд за реліквіями при пошуку з металошукачем

Чистка та догляд за реліквіями при пошуку з металошукачем

Ви купили металошукач, вийшли з ним на коп, знайшли масу цікавих предметів, але як їх акуратно очистити від бруду щоб не пошкодити? До кожного типу металу потрібен свій підхід.

Виявлення і викопування реліквій, під час кладопоиска і виявлення металу - причина для хвилювання. Ви можете тримати частину історії у своїй руці. Ви також можете тримати в руці купу сміття і бруду. Будучи прихованими під землею, хто знає, як довго, знайдені вашим металошукачем реліквії, були покриті брудом або потемнінням. Зрозуміло, що ви хотіли б привести їх в порядок і зробити їх презентабельними, але як безпечно очистити і зберегти заповітні знахідки? Це необхідно виконувати дуже обережно. Деякі знахідки, особливо старі та рідкісні монети, можуть значно впасти в ціні, якщо вони подряпані або іншим чином помічені під час чищення, тому слід дотримуватися особливої обережності.

Крім монет, ось кілька способів очищення та збереження реліквій, які ви знайдете в залежності від типу металу:

Золото

По більшій частині, золоті предмети не вимагають великої очищення навіть після того, як вони знаходяться під землею. Зазвичай вимочування їх у теплій мильній воді робить свою справу. Якщо залишилося трохи бруду, для її видалення можна використовувати м'яку зубну щітку.

Срібло

З срібними реліквіями почніть чистити їх так само, як ви і з золотими - теплою мильною водою і м'якою зубною щіткою. Якщо цього недостатньо, ви можете спробувати метод пральної соди. Додайте унцію пральної соди і пінту дистильованої води в алюмінієву каструлю. Помістіть два пожмаканих шматочка алюмінієвої фольги в сковороду і замочіть срібні предмети, поки тьмяність не зникне. Використовуйте цей метод тільки для реліквій, а не монет.

Олов'яні і свинцеві предмети

Окислення викликає потускнение олова і свинцю. Цю патину краще всього видаляти з допомогою дуже дрібних абразивів. Якщо це не спрацює, краще всього віднести ваші предмети професіоналу для чищення, так як ви не хочете їх пошкодити.

Мідь і латунь

Реліквії з міді або латуні потребують особливого догляду, але є кілька методів, які шукачі скарбів використовують для їх очистки. Однією з найбільш широко використовуваних є суміш рівних частин денатурованого спирту і дистильованої води в поєднанні з осадом крейди до консистенції пасти. Нанесіть це на реліквію, дозвольте настоятися, потім змийте. Можливо, вам доведеться повторити це кілька разів. Інший метод - використовувати половину лимона і солі - акуратно розтерти поверхню і промити.

Залізо і сталь

Залізні і сталеві реліквії є одними з найбільш часто зустрічаються при виявленні металів. Оскільки ці типи металів схильні до іржі, першим кроком є видалення якомога більшої кількості іржі. В залежності від потенційної цінності реліквії, ви можете зробити це за допомогою дротяної щітки, дротяного колеса або тонкої бронзової вати. Після того, як реліквія стане вільною від іржі, наскільки це можливо, її необхідно герметизувати лаком, восковим покриттям або прозорим пластиковим спреєм, щоб він знову не заіржавів. Якщо знайдена металошукачами цінна реліквія, подумайте про те, щоб дозволити професіоналу провести очистку.

Що робити, якщо ви не знаєте що знайшли?

Якщо ви не знаєте, що це за реліквія, яку виявив металошукач, і з якого металу вона зроблена, то краще тимчасово відкладіть її в сторону, поки не дізнаєтеся. Онлайн-форуми по виявленню металів - відмінне місце, щоб отримати допомогу в ідентифікації предметів. Інші шукачі скарбів також з радістю допоможуть вам з'ясувати, що ви знайшли і як його очистити і зберегти.

Купити металошукач в інтернет-магазині Пірат!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner